KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14456004
nr 1445 6004
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Moss". Signerad, numrerad 77/100, Giclee fine art. Bildmått: 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 20x28 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
300 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:14:40